Autode esituled on loodud põhjusega – korralikult valgustatud tee öösel või hämaras sõites tagab sõiduohutuse ning turvalisuse nii sinule kui kaasliiklejatele. Kahjuks ei ole kõik autod ega ka esituled loodud võrdsena. Mõnel autol on esitulede valgustugevus juba tehasest välja tulles nõrk, teistel autodel on aga ajahammas oma töö teinud. Olgu selleks siis tuhmid tuleklaasid või lausa põlenud reflektorid – selle pärast ei pea öösel sõites pimedas kobama.  Mõnikord on jah kiireks lähenemiseks tuleklaasi poleerimine, kuid see on ainult ajutine lahendus ning tulede taastamise mõõtu välja ei anna.

Meil on üle 5-aastane kogemus erinevate autotulede hooldamise, parandamise ja taastamisega ning võime end julgelt nimetada oma ala spetsialistideks. Viie tegutsemisaasta jooksul oleme vahetanud lugematul arvul autodel esitulede vana sisu uute vastu, alates vanematest autodest, lõpetades täiesti uute autodega. Me pakume teenust pea kõikidele autodele, sõltumata päritolumaast, vanusest või esitulede disainist.

Me teame, et parima tulemuse annab nõuetekohaselt uue esitule klaasi paigaldamine ja/või tulede reflektorite või projektorite vahetamine. Oleme teadlikud Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest, mis puudutab nõudeid mootorsõidukite ja nende varustusele ning lahendusi pakkudes ja töid teostades lähtume sellest. Korrektsel esitulede taastamist teostades on tulemuseks nii teie kui autojuhi mugavus ja turvalisus hästi valgustatud autotee näol ning ka kaasliiklejate turvalisus, kuna teie auto tuled ei pimesta neid.

Jälgi meie tegemisi Facebookis

Toodete või teenuste kohta küsimusi? Võta meiega ühendust!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.